Hizmetler
YILLARIN TECRÜBESİ İLE
LPG OTOGAZ MONTAJ - DÖNÜŞÜM

Her marka araca kaliteli ve güvenli LPG montajı yapılması konusunda uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Ankara'da LPG sistemleri montajında uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız yılda 1000'in üzerinde montaj ile bir çok marka-model araca LPG sistemi montajı yapmaktadır.

Dünyadaki alternatif yakıt sistemlerinin başında gelen otogaz sistemleri tecrübe ve birikim gerektiren bir mühendislik işidir. Aracınıza en uygun sistemin tespit edilmesi ile başlayan süreç kontrollerin yapılması ile biter ve tüm aşamalarda tecrübe ve özen gerektirir. Doğru bir LPG montajı uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sağlayacaktır. Ancak uzman kişilerce yapılmayan sistemlerden beklenen verimlilik alınmayacağı gibi kısa süre içerisinde farklı sorunlarla sıkıntı yaratacaktır.

LPG montajı konusunda Mocan Otogaz'ı tercih eden binlerce araç sahibi bugün ekonomik yakıt ve yüksek tasarrufla araçlarını sorunsuz ve yüksek verimle kullanmaya devam ediyor.

Firmamızda benzinli motora sahip bütün araçlarınıza, karbüratörlü, enjeksiyonlu, direkt enjeksiyonlu farketmeksizin LPG dönüşüm (montaj) hizmeti verilmektedir. Montaj işlemi ile aracınızın orjinalliğinde bir bozulma söz konusu olmaz.


Mocan LPG; dönüşüm işlemi sonrasında size yasal prosedürler konusunda rehberlik ediyor. Montaj sonrası size vereceğimiz Sızdırmazlık Raporu, Fatura ve Proje ile herhangi bir Tuv-Türk muayene istasyonunda aracınızın fenni muayenesini yaptırmalısınız. Dönüşüm sonrası süre bitimini beklemeden yeni bir egzoz emisyon pulu almalısınız. Muayene işlemi sonrası herhangi bir Noter'den ruhsatınıza LPG sistemini işletebilirsiniz. Bu işlemleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde yaptırmalısınız.

- Prins EcoMax Montaj


- Prins Technomax Montaj


- Prins VSI2-LPG Sistemi Montaj


- Prins VSI-2 DI LPG Sistemi Montaj


- Prins VSI-3 DI LPG Sistemi Montaj


- Prins Silverline Montaj


- Prins ValveCare Montaj


- Lovato E-GO Sıralı Sistem


- Lovato C - OBD II Sıralı Sistem


- Lovato EXR Direkt Enjeksiyonlu Sistem


- Lovato D.I Direkt Enjeksiyon Sistem


- Lovato 8 Silindir C-OBD II Sıralı Sistem


- Lovato 6 Silindir C-OBD II Sıralı Sistem


EKİBİMİZLE İLETİŞİME GEÇİN
Keşif Talebi